درباره ما

اینگلیش تودی چیست؟

اینگلیش تودی

اینگلیش تودی یک وب سایت آموزشی با هدف آموزش زبان انگلیسی به هموطنان عزیزمان می باشد که در دی ماه سال 97 راه اندازی گردید. در این وب سایت سعی بر ارائه مطالب بصورت ساده، قابل فهم و کاربردی می باشد و از ارائه مطالب غیر ضروری و کم اهمیت اجتناب می گردد. همچنین، مطالب سایت پس از مطالعه منابع معتبر گرد آوری و خدمت شما همراهان عزیر ارائه می گردد تا هنگام استفاده از مطالب سایت اطمینان کامل را از درستی آنها داشته باشید.

هدف اینگلیش تودی چیست؟

در حال حاضر هدف فعلی ما آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی به صورت مطالب متنی می باشد. اما این تنها هدف ما نیست. هدف اصلی ما تشکیل یک تیم قوی و متخصص در آینده ای نزدیک و آموزش زبان انگلیسی در تمامی زمینه ها از قبیل واژگان، ضرب المثل ها، مکالمه و … خواهد بود. ما حتی اهدافی فراتر از اینها خواهیم داشت که مهمترین آن بخش دانلود فایلهای صوتی و تصویری، کتابها، جزوه ها و … می باشند. امید است با صبر و شکیبایی و بازخوردهای خود ما را در این راه همراهی کنید.

اینگلیش تودی برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به هدف فعلی ما که در بالا گفته شد، مخاطبان ما فعلی ما کسانی هستند که به دنبال آموزش گرامر هستند. آما در آینده ای نزدیک با کامل شدن مطالب و گسترش وبسایت، تمامی افراد با هر سن و سال و با هر نیازی قادر به استفاده از این سایت خواهند بود.

دکمه بازگشت به بالا