اینگلیش تودی | مرجع آموزش زبان انگلیسی

اینگلیش تودی یک وب‌سایت آموزش زبان انگلیسی می باشد. آموزشهای این سایت شامل گرامر و واژگان انگلیسی می‌باشد. آموزشها و توضیحات سایت اینگلیش تودی به زبان بسیار ساده و روان می باشد و برای این آموزشها از منابع معتبر استفاده شده است. با استفاده ار فهرست مطالب می‌توانید به بخشهای مختلف سایت دسترسی پیدا کنید.

سایت اینگلیش تودی

چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

پاسخ این سوال بسیار ساده و بدیهی است و آن هم این است: چون این زبان، زبان بین المللی است. اهمیت زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست و امروزه زبان علمی جهان در هر زمینه ای زبان انگلیسی می باشد. وب‌سایت اینگلیش تودی امیدوار است گامی در زمینه ی آموزش این زبان به شما عزیزان بردارد.

آیا یادگیری زبان انگلیسی دشوار است؟

پاسخ ما به این سوال هم بله است و هم خیر. طبق تجربیات و مطالعات انجام شده دلایلی وجود دارند که سخت بودن زبان انگلیسی را نشان میدهند و دلایلی وجود دارند که آسان بودن آن را نشان می‌دهند. در ادامه با توضیح هریک از این دلایل همراه ما باشید.

دلایل دشوار بودن زبان انگلیسی:

یکی از مهم ترین دلایلی که یادگیری زبان انگلیسی را دشوار کرده است املای آن است. زیرا بسیاری از کلمات از زبانهای دیگر وارد این زبان شده اند، بسیاری از کلمات حروف ناخوانا دارند، بسیاری از کلمات این زبان شکل یکسان و تلفظ متفاوتی دارند و … دلیل مهم دیگر این افعال بی قاعده هستند که آموزش زبان انگلیسی را کمی دشوار ساخته است. زبان آموزانی که تازه شروع به یادگیری کرده اند این افعال را مانند غولی می‌بینند. تا حدودی حق دارند چون این افعال واقعا بی‌قاعده اند!!! اما با کمی تکرار و تمرین میتوان آنها را به خاطر سپرد. سومین دلیل نیز مربوط به انواع قیدها، کاربرد صفات و ترتیب صفت ها در زبان انگلیسی می باشد که ممکن است در ابتدا تشخیص قید از صفت کمی دشوار به نظر برسد.

دلایل آسان بودن زبان انگلیسی:

دلایل زیادی وجود دارد که نشان دهنده این هستند که زبان انگلیسی یکی از آسان ترین و یا حتی آسان ترین زبان برای یادگیری است. مهم ترین دلیل این است که زبان انگلیسی بیشترین آمار آموزش در جهان را دارد؛ از این رو منابع عظیمی مانند وب‌سایتها، برنامه های تلویزیونی، موسیقی، فیلمها، کتابها و … برای یادگیری این زبان وجود دارند و به راحتی قابل دسترس هستند. یکی از دلایل دیگر وجود کلمات هم خانواده ی زیاد است و برای مثال اگر با پسوندها و پیشوندهای زبان انگلیسی آشنا باشید قادر خواهید بود که کلمات زیادی را به سرعت یاد بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا