آموزش واژگان انگلیسیلغات کتاب 1100 واژه

روز چهارم از هفته چهارم 1100 واژه | لغات هفته چهارم 1100 روز چهارم

در این درس به آموزش لغات روز چهارم از هفته چهارم 1100 واژه خواهیم پرداخت. این درس شامل 5 لغت اصلی می باشد. شما کلمات و لغات درس چهارم از هفته چهارم کتاب 1100 واژه را در زیر مشاهده خواهید کرد. در ادامه نیز متن کوتاهی را مشاهده خواهید کرد که واژگان جدید 1100 در آن به کار برده شده اند.

معنی تلفظ کلمه
تسکین، آرامش /ˈsɑːləs/ solace
خواهان، آرزومند /əˈspaɪərənt/ aspirant
تفاله، پس مانده /dreɡz/ dregs
دیوانگی، جنون /ˈfrenzi/ frenzy
موهن، هتاکانه /ˈskɜːrələs/ scurrilous

متن روز چهارم از هفته چهارم 1100 واژه

The Decline of Mullins

Mullins sought solace in soda. Once a highly respected aspirant for the lightweight crown, he now found himself associating with the dregs of Skid Row. He would work himself into an alcoholic frenzy in which he would trumpet scurrilous attacks on the champ, the old manager, and the judge. One avid* fight fan attributed Mullins’ absence from the ring to sickness, saying that he was “recovering from a bad case of SCOTCH.”


سقوط مولینز

مولینز با نوشیدن نوشابه تسکین یافت. او که زمانی یکی از طالبان بسیار محترم تاج سبک وزن بود، اکنون خود را در همنشینی با بی ارزش ترین افراد جامعه یافت. او خود را با مشروبات الکلی در حالتی فرو میبرد که در آن حالت به حریفش، مربی پیر و قاضی، با فحاشی حمله می‌کرد. یکی از هواداران رزمی مولینز غیبت او را از تشک به بیماری نسبت میداد و میگفت که مولینز در حال گذراندن دوره نقاهت مربوط به یک مورد خطرناک نوشیدنی اسکاتلندی می باشد.


انواع جمله در زبان انگلیسی

سید سجاد حسنی

دبیر زبان انگلیسی با مدرک کارشناسی از دانشگاه فرهنگیان همدان. مدرس زبان انگلیسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا