آموزش واژگان انگلیسیلغات کتاب 1100 واژه

روز سوم از هفته پنجم 1100 واژه | لغات هفته پنجم 1100 روز سوم

در این درس به آموزش لغات روز سوم از هفته پنجم 1100 واژه خواهیم پرداخت. این درس شامل 5 لغت اصلی می باشد. شما کلمات و لغات درس سوم از هفته پنجم کتاب 1100 واژه را در زیر مشاهده خواهید کرد. در ادامه نیز متن کوتاهی را مشاهده خواهید کرد که واژگان جدید 1100 در آن به کار برده شده اند.

معنی تلفظ کلمه
فاحش، بزرگ /ɪˈɡriːdʒiəs/ egregious
پریشان، آشفته /dɪˈstrɔːt/ distraught
دورویی، نیرنگ /duːˈplɪsəti/ duplicity
تند، گزنده، نیشدار /ˌækrɪˈmoʊniəs/ acrimonious
کمبود، کمی /ˈpɔːsəti/ paucity

Star Player Is Caught

The cheating scandal came to a head when Art Krause, our football captain, made the egregious mistake of getting caught cheating on a midterm exam. If Art were suspended for his part in that sordid affair, our chances for winning the city championship would go up in smoke. The distraught coach asked the principal to overlook Art’s duplicity, but Mr. Dorsey replied in an acrimonious fashion that the players had been given ”a plethora” of athletic instruction but a paucity of moral guidance.”


بازیکن ستاره دستگیر می‌شود

رسوایی تقلب زمانی به اوج خود رسید که کاپیتان تیم فوتبال ما آرت کراوس اشتباه بسیار فاحش تقلب در یک آزمون میان ترم را مرتکب و دستگیر شد. اگر آرت کراوس به خاطر شرکت در این کار زشت از تحصیل محروم میشد، شانس ما برای قهرمانی در بازیهای قهرمانی شهری بی نتیجه می ماند. مربی سردر گم از رییس مدرسه خواهش کرد که نیرنگ و تقلب آرت کراوس را نادیده بگیرد، اما آقای دُرسی با لحن نیشداری پاسخ داد که به بازیکنان تعلیمات ورزشکاری زیادی داده شده است اما آنها کمبود ارشاد اخلاقی دارند.


حروف اضافه در زبان انگلیسی

سید سجاد حسنی

دبیر زبان انگلیسی با مدرک کارشناسی از دانشگاه فرهنگیان همدان. مدرس زبان انگلیسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا